לצאת מאזור הנוחות

לצאת מאזור הנוחות לא צריך לכאוב

מה הביטוי “לצאת מאזור הנוחות” אומר לך? זה נשמע מעניין ומפתה, או מפחיד וכואב? האם טוב לך באזור הנוחות שלך? היית רוצה לנסות משהו חדש ולגלות דברים חדשים? נראה לך אפשרי להרגיש נוח באזור חדש?

תמיד הייתי טיפוס שונה  אז די התרגלתי לזה שלא מבינים אותי. מוסיקה היא הדרך בה אני מבטאה את עצמי. אבל כשאני רוצה להציג את את עצמי ואת העסק לאחרים זה דורש ממני להסביר בצורה ברורה מה אני עושה, מה המטרה ואיך הכל מתחבר.

אז מה זה “מוסיקה מחוץ לתיבה”, או באנגלית “Outside the Music Box”? השם עצמו הוא ביטוי נפוץ – חשיבה מחוץ לקופסה – עם תוספת יצירתית – כי כל מה שאני עושה קשור למוסיקה.  נגינה בסגנון ייחודי, סדנאות כלי נגינה יצירתיות, הופעות מיוחדות, שילוב בין מוסיקה לבין מדיטציה. אני אוהבת ביטויים כאלה, לקחת משהו נדוש ולחדש אותו. וכך אני מנסה להגדיר מה מאחד את כל אלה, ובעצם מה הייחודיות שלי. מה אני יכולה להציע לך?

לגלות אזור נוחות חדש

זאת הכותרת שהופיעה באחד הפרסומים האחרונים שלי. אך בשיחות עם אנשים שהתעניינו בפעילות גיליתי שהכוונה לא מובנת, בדיוק לאנשים אליהם כיוונתי. 

אזור נוחות הוא מקום נוח, לכן קוראים לו כך. אבל הוא גם יכול להיות משעמם או לתקוע אותנו. למרות זאת אנשים נשארים שם מתוך חשש שלא ירגישו טוב במקום אחר. וזאת הכוונה של “אזור נוחות חדש” – לצאת משם, להתנסות, לגלות דברים חדשים, ולהרגיש אפילו יותר טוב שם. לשמוע מוסיקה חדשה ולאהוב אותה. ליצור ולנגן בפעם הראשונה ולגלות כישרונות שלא ידעת שיש לך. לעבור חוויה חדשה ולצאת בתחושה טובה וטעם של עוד.

המוטו שלי הוא שילוב של מוסיקה ויצירתיות, להוביל אנשים מכל הגילאים להתנסויות וגילוים חדשים על העולם ועל עצמם. מוסיקה היא השפה והכלי שלי. אני מאמינה שכאשר אנחנו מגלים עולם ללא מגבלות אנחנו מפתחים ביטחון עצמי, חשיבה יצירתית ועצמאות.

אני מקווה שעכשיו הבנת, ומזמינה אותך לגלות אזור נוחות חדש.

יש לך מה להוסיף?

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.