אקורדים לפסנתר

מוסיקאים? התווים מגבילם אתכם?

גם לי זה קרה. 10 שנים למדתי פסנתר, חשבתי שאני יכולה לנגן הכל, עד שהגעתי להרכב ג’אז. פתאום הבנתי שיש לי עוד הרבה ללמוד, דברים שהמורים לא לימדו אותי. אז יצאתי למסע חדש ומרתק מחוץ לגבולות שהכרתי. היום יש לי את הכלים לעזור לעוד מוסיקאים לעבור את המסע הזה ולגלות נגינה חופשית, משוחררת, בלי גבולות. 

לכן התחלתי את הסדרה “טיפים למוסיקאים”. למרות הכינוי “טיפים”‘ בכל פוסט השתדלתי להביא הסברים ברורים ומפורטים עם תווים, יחד עם אפשרות לתרגל את הדברים באופן מקוון בסולמות שונים. בהמשך בניתי את הדף למוסיקאים, בו ריכזתי את כל הטיפים יחד עם עוד תרגילי שמיעה, כי בלי שמיעה טובה אי אפשר להשתלב עם נגנים אחרים. ניסיתי להסביר לכם בצורה מסודרת איך בונים אקורדים, מהלכי אקורדים נפוצים וכלים לאימפרוביזציה כך שתוכלו להמשיך להתקדם לבד.

אחרי 7 פוסטים עשיתי פסק זמן, ועכשיו אני מתלבטת אם ובאיזה  כיוון להמשיך. מה הכי יעניין אתכם ללמוד? גם לגבי הפורמט – האם להפוך את זה לקורס שלם ויותר מסודר? לכוון רק לפסנתרנים או לנגני כל הכלים? 

אפשר שאלה (או כמה)?

אז עכשיו אני פונה אליכם, המוסיקאים. חיברתי לכם שאלון קצר ואשמח לשמוע את דעתכם. השאלון אנונימי ואין שאלות חובה, אבל כל מה שתכתבו יעזור.

מכירים את זה שמבטיחים לכם שאלון אנונימי עם הגרלה או צ’ופר? אם השאלון אנונימי איך ידעו למי לתת? אני מאמינה בכנות, ולא אבטיח מה שלא אקיים. אני רוצה שתמלאו כי זה מעניין אתכם ויש לכם מה להגיד. כמובן אתם תמיד מוזמנים לפנות אליי, במייל או בוואטסאפ, ואשמח לענות. גם לכתוב תגובה למטה.

ותמשיכו לנגן.

איך הדף למוסיקאים עוזר לכם?

מה עוד הייתם רוצים ללמוד?

יש לך מה להוסיף?

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.