הופעה עם זמרת

חיים בסרט

כשאני ושותפתי טובי טבק העלנו לראשונה את המופע "Dreaming of Broadway" הרגשנו את התלהבות הקהל, שמענו את מחיאות הכפיים ואת התגובות שקיבלנו אח"כ. כי אנשים מבוגרים יודעים לצפות בהופעה בנימוס. מכיוון שההופעה כללה כמה שירים מסרטי דיסני, בין התגובות היו בקשות לעוד הופעה עם יותר שירים לילדים כדי שיוכלו להביא את כל המשפחה.

לבקשה כזאת אי אפשר לסרב, והתחלנו לעבוד. כעבור חודשיים יצאנו עם מופע חדש "טובי וקרה חיות בסרט" עם שירים מסרטים אהובים מהילדות שלנו ושל ילדינו. הגיעו משפחות, והיו הורים שציינו ש"הילדים היו רק תירוץ". כי אלה שירים שכולנו אוהבים.

אבל ילדים הם קהל מסוג אחר. הם משתתפים, מגיבים, שואלים ועונים. הם עלו לבמה בכיף, שיתפו אותנו במשאלותיהם ופחדיהם, ומי שלא פוחד מכלום סיפר על פחדים של אחים. יש להם דמיון פורה. כשאומרים להם שמישהו בא מרחוק הם מסתכלים.

פעילות לילדים

קל להצחיק אותם, אבל זה לא אומר שלא התאמצנו. אספנו תלבושות ואביזרים, טובי הוכיחה שהיא לא רק זמרת מדהימה, גם שחקנית מוכשרת. אפילו אני לבשתי נוצות.

מופע לילדים
טובי רוצה להיות מלך

גם לנו היה כיף, ואנחנו רק מחכות שתזמינו אותנו. נכון, לא פשוט להופיע עכשיו, אבל זאת הופעה שיכולה אפילו להתאים לקבוצה קטנה בחצר, לגן או לבית ספר.

כי במיוחד בזמנים האלה, מי לא רוצה קצת לחיות בסרט?

Related Blog

1 Comment

  • […] Dreaming of Broadway מגלמת את כל הלימונדה שאפשר לסחוט מלימון הקורונה. אין אפשרות, או לא כדאי, לנסוע לחו”ל? אנחנו מביאות את חו”ל אליכם. אפילו כשהשמיים פתוחים המופע הרבה יותר זול. כאמור, מופע החשיפה שודר מתוך הסלון שלי למשפחה וחברים בארה”ב שמזמן לא יצאו מהבית. במקביל, הזמנו קבוצה קטנה להופעה חיה ומרגשת במרחק כמה מטרים (לפחות 2) מאתנו. נשמח להופיע שוב בסלון שלכם. רוצים חוויה לכל המשפחה? הזמינו את “טובי וקרה חיות בסרט“. […]

יש לך מה להוסיף?

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.