מופע סולו

עולים לשוליים

השוליים הם מקום בטוח. לפעמים עוצרים שם כדי לתקן משהו באוטו, גם משאית שנוסעת לאט עוברת לשם כדי לתת לרכבים אחרים לעבור. זה מקום למי שלא יכול כרגע להשתלב בתנועה. גם בחיים השוליים הם מקום בטוח למי שלא משתלב בחברה. מקום שממנו כל אחד יכול למצוא את הדרך שלו.
קשה לאנשים להתמודד עם מורכבות, הם מעדיפים הגדרות ברורות. אבל אני לא נכנסת לאף משבצת, אף פעם לא נכנסתי, ורק כמוסיקאית מצאתי את מקומי.
 אפילו את החוויה הזאת לא ידעתי להגדיר. האם זאת הופעה, הרצאה, מפגש?  אספר את הסיפור שלי בשילוב שירים שכתבתי. סיפור על חיים מתחת לרדאר, איך בדידות הופכת לעצמאות ושונות ליצירתיות, ועל המוסיקה שמלווה אותי לאורך כל הדרך.
מתאים במיוחד למסגרות חינוך בלתי פורמליות, אנשי חינוך, וכל אדם שמחפש את הדרך שלו.
אזהרת צפייה: המופע כולל אמירות לא תקינות פוליטית ורעיונות חדשים.
סיפור אישי

פסנתר נטו

צלילי הפסנתר זורמים בעורקיי מאז שהייתי בת 5, ואני תמיד מאושרת לחלוק את העונג הזה עם שומעיי. מזה עשרות שנים אני נודדת לכל מקום עם המוסיקה שלי – החל בנעימות המנעימות את האווירה באירועים, בבתי מלון, ובמסעדות, וכלה בקונצרטים מלאים באולמות וגם בבתים פרטיים.   

לכל קהל אני מנגנת את המוסיקה האהובה עליו, מתוך הרפרטואר הרחב והעשיר שצברתי בקצות אצבעותיי – מהקלסיקות של ברודוויי ועד לשירי ארץ ישראל, מג’אז ופופ ועד לאימפרוביזציות ויצירות מקוריות.

אשמח מאוד לנגן גם בשבילכם.

ניפגש בהופעות הבאות!

עיבודים שלי

שתף

אהבתי

אהבתי טוען...
%d בלוגרים אהבו את זה: